Beta versie Tijdregistratie
Ook in deze cyclus zijn er verbeteringen doorgevoerd in de Tijdregistratie module. Om die zelf te proberen kun je de beta versie activeren door op de Beta knop te klikken.
De meeste opties die hieronder zijn weergegeven moeten we eerst configureren voor jouw organisatie. Dus als je al gebruik maakt van deze beta versie en je mist een optie, bel of mail dan de helpdesk zodat ze je kunnen helpen met de configuratie.
Algemene afspraken
Vanaf nu kun je in Mextra ook algemene afspraken toevoegen. Dit zijn afspraken die niet declarabel zijn, maar wel handig om vast te leggen in het cliëntdossier.
Denk bijvoorbeeld aan:
- een bezoek van een familielid
- een afspraak bij de tandarts
- een geplande activiteit
Bij het aanmaken van een nieuwe registratie kies je nu eenvoudig of het gaat om een Afspraak of een Declaratie.
Ook deze afspraken kunnen toegevoegd worden vanuit het overzicht, weekoverzicht of direct vanuit de kalender.

Verbeterde filters
De filters in het overzicht hebben een flinke opfrisbeurt gekregen.
- Sneller wisselen van cliënt: het cliëntenfilter staat nu altijd bovenaan.
- Duidelijk overzicht: actieve filters zie je direct boven het scherm en verwijder je met één klik.
- Meer mogelijkheden: nieuwe filters toegevoegd voor medewerker, status en toelichting.
Kalender instellingen
Je kunt nu in de kalender selecteren van welke client je de afspraken wilt zien zodat je meer overzicht krijgt.
Weekoverzicht
Dankzij jullie feedback hebben we het weekoverzicht verder verbeterd.
- Blijven waar je was: na het toevoegen van een registratie springt het overzicht niet meer terug naar het begin.
- Foutmeldingen minder hinderlijk: ook als er een foutmelding is bij een specifieke cliënt, kun je gewoon nieuwe registraties toevoegen.
- Duidelijkere totalen: de totalen per dagdeel zijn verbeterd en kloppen nu beter.
Overige verbeteringen in tijdregistratie module
Naast de grote updates zijn er ook tal van kleinere verbeteringen doorgevoerd:
- Slimme start: nieuwe registraties beginnen automatisch met de datum van vandaag.
- Uitgebreidere export: extra kolommen toegevoegd voor kilometers en medewerker.
- Meer mogelijkheden: organisaties krijgen extra configuratie-opties (via onze klantenservice).
- Plus vele details: diverse kleine verbeteringen en bugfixes voor een nóg soepelere ervaring.
AI gegenereerde samenvattingen
Eerder vertelden we al over de AI-ontwikkelingen binnen Mextra. Inmiddels is de eerste versie gereed waarmee je automatisch samenvattingen over een reeks rapportages kunt laten maken. Deze functie komt als eerste beschikbaar voor de organisaties die hebben meegedaan aan het project samen met de Radboud Universiteit. Als zij het uitvoerig getest hebben zullen we het breder beschikbaar maken.
Documenten module
We hebben deze module serieus onder handen genomen. De look and feel is aangepast maar belangrijker is dat we nu drag and drop hebben toegevoegd. Je kunt nu dus een document van de ene naar de andere map slepen. Wil je gebruik maken van deze aanpassingen stuur dan een email naar helpdesk@mextra.nl.


